Etykiety

Witajcie!!
Moi drodzy czytelnicy, aby ułatwić Wam poruszanie się po moim blogu stworzyłam etykiety które  podzielone są na pięć kategorii:1) Uroda i Zdowie - znajdziecie tutaj: zakupy i recenzje kosmetyczne, prezentacje glossybox'ów, a także ciekawostki dotyczące zdrowia i urody.

2) Książki i Filmy - czyli zakładka typowo kulturalna. Jeśli ktoś lubi sobie poczytać, lub obejrzeć coś fajnego to zapraszam tutaj.

3) Moja Codzienność - tutaj poczytacie o mojej codzienności. Mych smutkach, radościach, oraz o tym co aktualnie się u mnie dzieje i zaprząta moje myśli.

4) UK i Podróże - jeśli kogoś interesuje Wielka Brytania, lubi sobie poczytać o rodzinie królewskiej, lub też, chce wybrać się ze mną na wirtualny spacer po Londynie, to ta zakładka będzie dla niego idealna. Znajdziecie też tutaj relacje z moich krótkich wypadów weekendowych, a także  z mojej niezapomnianej podróży do Afryki. 

5) Ciekawostki - tutaj zapraszam wszystkich ciekawych. Znajdziecie tutaj ciekawostki ze świata, a także będziecie mogli lepiej poznać moją osobę.

Etykiety znajdują się na końcu każdego posta. Niebawem postaram się je umieścić na pasku bocznym, aby były dla Was bardziej widoczne.

Mam nadzieję, że to małe udogodnienie ułatwi Wam poruszanie się po moim Blogowym Świecie. 

Pozdrawiam

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Nowości Kosmetyczne No7

Kwietniowy Glossybox - Edycja UK

Lutowy Glossybox - Edycja UK