Chelsea Flower Show

Witajcie!!

Pokazów kwiatów w londyńskim Chelsea to prestiżowa impreza, która wyznacza trendy w angielskich ogródkach przydomowych. Co roku  swoje kompozycje pokazują tam czołowi projektanci zieleni, a także słynni kwiaciarze. 
W tym roku w imprezie wieli udział także właściciele butików i okolicznych sklepów, którzy fantazyjnie je przybrali żywymi kwiatami. W ostatni weekend postanowiłam wybrać się na mały spacer ulicami Londynu, aby zobaczyć te przecudne kompozycje, a także cyknąć dla Was kilka fotek. 
 
  Cała impreza trwałą około tygodnia. Ja poszłam zobaczyć te wszystkie kompozycje ostatniego dnia, więc niestety nie wszystkie prezentowały się już tak świeżo jak w na początku wystawy. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim tygodniu w Londynie było naprawdę ciepło, a wszystkie kompozycje były zrobione z żywych kwiatów, to nie ma co się dziwić. Jednak mimo wszystko i tak muszę stwierdzić, że te które przetrwały i tak prezentowały się bardzo ładnie. 
 
Tak wiec zapraszam na małą fotorelację. 


 Żyrafy cieszyły się dużą popularnością. 


Nie dziwię się w sumie, gdyż naprawdę były przepiękne. 
 Główne show (w tym pokazowe 22 ogrody) było płatne. Za wejście było trzeba zapłacić od £100 do £41. Tak więc dość sporo.  Tym bardziej doceniam fakt, że okoliczni właściciele sklepów tak pięknie je udekorowali. Pozwoliło to większej liczbie  osób na wzięcie udziału w tej imprezie, bez wydawania pieniędzy. 

A Wam jak podobają się te kompozycje?Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Nowości Kosmetyczne No7

Kwietniowy Glossybox - Edycja UK

Lutowy Glossybox - Edycja UK